Resultater og diplom 13. marts 2022
Hvalsø Cannnonball #38 - Resultater og diplom 13. marts 2022
Resultatliste og diplom er nu offentliggjort.
Korrektioner til resultatlisten sendes til
Diplom: Hvalsø Cannonball #38
Hvalsø Cannonball #38 - Resultater 13. marts 2022 | |||
Navn | Evt. klub | Distance | Tid |
Svend Runge Nielsen | - | 50 km | 4.28.25 |
Sune Hundebøll | sh løb | 50 km | 4.59.23 |
Karsten Langer Eriksen | IK Hellas | Marathon | 3.33.54 |
Thomas Jørgensen | IK Hellas | Marathon | 3.33.54 |
Brian Jørgensen | Klub100 Marathon | Marathon | 3.40.10 |
Mitzi Rønholt Larsen | - | Marathon | 4.03.15 |
Morten Stentoft Guldager | IK Hellas | Marathon | 4.05.21 |
Betina Sørensen | Klub100 Marathon Danmark | Marathon | 4.11.39 |
David Bredo | Tillykke Morten | Marathon | 4.11.39 |
Søren Schrøder | VEPI | Marathon | 4.17.30 |
Paw Jeppesen | Klub100 Marathon Danmark | Marathon | 4.33.55 |
Jesper Hansen | Team Jesper / Hansenrunmarathon | Marathon | 4.34.14 |
Anne-Marie Lyngbye | Klub100 Marathon | Marathon | 5.12.05 |
Thomas Lønbæk | - | Marathon | DNF |
Sundeep Shaw | - | 35 km | 3.27.34 |
René Hansen | - | 35 km | DNF |
Thomas Rabech | Hvalsø Løbeklub | 28 km | 2.04.37 |
Morten Bunch | - | Halvmarathon | 1.42.42 |
Kenneth Lundstedt | - | Halvmarathon | 1.44.31 |
Henrik Wessel Banemann | - | Halvmarathon | 1.51.31 |
Peter Steenberg | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 1.53.23 |
Henrik Birkedal Hansen | Klub100 Marathon Danmark | Halvmarathon | 1.55.55 |
Mette Andersen | - | Halvmarathon | 1.56.40 |
Paw Pedersen | LMK Asnæs | Halvmarathon | 1.57.40 |
Andreas Wallin Karlsen | - | Halvmarathon | 2.03.22 |
Brian Feldborg | Mikkeller Running Club | Halvmarathon | 2.03.51 |
René Hansen | Halvmarathon Danmark | Halvmarathon | 2.04.02 |
Kent Filsøe | A-Team/Skovsneglene/Klub100 | Halvmarathon | 2.04.07 |
Uwe Langwald | Jyllinge Løbeklub | Halvmarathon | 2.05.11 |
Christina Lowies Jensen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.08.22 |
Janni Høgh Sørensen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.09.01 |
Daniel Høgh Medrano Mou | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.09.11 |
Tove-Iren Parthaugen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.09.53 |
Dan Kristensen | - | Halvmarathon | 2.10.09 |
Winni Jeppesen | STIF | Halvmarathon | 2.10.10 |
Jes Ottosen | Klub100 Halvmarathon | Halvmarathon | 2.11.48 |
Arne Oliver Hansen | Klub100 Halvmarathon | Halvmarathon | 2.11.51 |
Mathias Jakobsen | - | Halvmarathon | 2.12.56 |
Kirsten Prien | Sparta | Halvmarathon | 2.15.55 |
Maria Skjærven | - | Halvmarathon | 2.15.55 |
Bodil Madsen | Nyråd | Halvmarathon | 2.16.04 |
Lone Birgitte Larsen | Præstøløberne | Halvmarathon | 2.16.04 |
Kira Maibøll | - | Halvmarathon | 2.17.27 |
Vickie Tao | - | Halvmarathon | 2.22.22 |
Alex Nielsen | LOMK | Halvmarathon | 2.22.28 |
Jens Poulsen | - | Halvmarathon | 2.22.28 |
Eli Jacobi Nielsen | - | Halvmarathon | 2.23.12 |
Peter Olsen | PO's Halvmarathon Klub | Halvmarathon | 2.28.28 |
Trine Lidsmoes | - | Halvmarathon | 2.34.37 |
Rocia Andersen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.34.39 |
Charlotte Nylander | Hvalsø Løbeklub/Klub100 halvmarathon | Halvmarathon | 2.38.22 |
Mette Jensen | sh løb | Halvmarathon | 2.38.41 |
Morten Brogaard Jakobsen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | 2.40.23 |
Jeanette Fly | Novo Nordisk Løbeklub | Halvmarathon | 2.40.38 |
Kim Henningsen | - | Halvmarathon | 2.40.43 |
Anne Leditzig | - | Halvmarathon | 2.40.47 |
Jeanette Zeuner | DHK/Klub100 Halvmarathon | Halvmarathon | 2.40.47 |
Kim Lund | - | Halvmarathon | 2.40.47 |
Sidsel Kristiansen | Klub100 Halvmarathon | Halvmarathon | 2.40.47 |
Pia Vinne Lau | Klub100 Halvmarathon | Halvmarathon | 2.40.47 |
Kate Else Petersen | - | Halvmarathon | 2.47.11 |
Trine Korsholm | Halvmarathon Danmark | Halvmarathon | 2.57.29 |
Lena Korsholm | - | Halvmarathon | 2.57.29 |
Anders Jeppesen | - | Halvmarathon | DNS |
Catrine Kristoffersen | - | Halvmarathon | DNS |
Charlotte Ravnholt | - | Halvmarathon | DNS |
Dorthe Nielsen | - | Halvmarathon | DNS |
Ester Mbaruku Nielsen | - | Halvmarathon | DNS |
Kennet Jes Lysgaard Andersen | Hvalsø Løbeklub | Halvmarathon | DNS |
Morten Ravnholt | - | Halvmarathon | DNS |
Stine Christiansen | - | Halvmarathon | DNS |
Torben R. Theil | - | Halvmarathon | DNS |
Kenneth Weiglin | Team Heidi | 14 km | 1.13.27 |
Hanne List | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.29.10 |
Camilla Ralkov | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.32.00 |
Monica Brandtberg Larsen | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.32.00 |
Tom Birch Christiansen | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.32.00 |
Jytte Pihl Nielsen | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.33.00 |
Birthe Sværke Andersen | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.35.00 |
Grethe Bach Pedersen | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.35.47 |
Majbritt Castella | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.40.39 |
Anne Marie Veistrup | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.43.10 |
Lars Vincents | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.43.10 |
Rikke Marie | 14 km | 1.43.10 | |
Bente Pollas | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.44.00 |
Malene Ambus | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.44.00 |
René Jensen | 14 km | 1.50.32 | |
Gitte Vincents | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 1.52.10 |
Dorte Schroll | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 2.45.26 |
Erling Castella | Hvalsø Løbeklub | 14 km | 2.45.26 |
Flemming Fogh Jensen | - | 14 km | DNS |
Kasper Davgaard | - | 14 km | DNS |
Pernille Haugaard | - | 14 km | DNS |
Bugge Thorbjørn Daniel | - | 14 km | Ingen tid |
Mai Klærke Mikkelsen | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 40.00 |
Lars Bang Jensen | Tølløberne | 7 km | 46.00 |
Rasmus Skov | Tølløberne | 7 km | 46.00 |
Michael Grønlund Meiner | Tølløberne | 7 km | 47.49 |
Elisabeth Lundstedt | - | 7 km | 48.33 |
Bjarne Willy Mortensen | - | 7 km | 52.00 |
Helene Vejlgaard | - | 7 km | 52.00 |
Lone Als | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 54.00 |
Henny May Rasmussen | - | 7 km | 54.00 |
Carl Rye | - | 7 km | 55.00 |
Louise Medrano Mou | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 1.09.07 |
Kirsten Roed | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 1.09.17 |
Signe Plambæk | - | 7 km | 1.14.14 |
Hanne Plambæk | - | 7 km | 1.14.18 |
Peter Letting | Letting Run | 7 km | 1.17.17 |
Susan Letting | Letting Run | 7 km | 1.17.17 |
Henriette Christensen | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 1.18.00 |
Jette Filsøe | TIK Løberne | 7 km | 1.19.24 |
Hanna Larsen | - | 7 km | 1.19.24 |
Lone Askirk | Hvalsø Løbeklub/Gang i skoven | 7 km | 1.20.00 |
Jan Harplod Christensen | Hvalsø Løbeklub | 7 km | 1.22.00 |
Kim Plambech Larsen | Egedal Løbeklub | 7 km | DNS |